Zapisy


   

  Wybierz kurs i zarezerwuj sobie miejsce!

  Wypełnienie formularza jest rezerwacją miejsca na kursie i nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy. Aby dopełnić formalności skontaktujemy się z Państwem.

  Prosimy o sprawdzenie poprawności wprowadzonych danych. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oświadczam, że wszystkie wprowadzone przeze mnie do formularza dane osobowe są zgodne z prawdą.

  Oświadczam, że przyjęłam / przyjąłem do wiadomości warunki uczestnictwa w Kursie. Razem z Uczestnikiem kursu zapoznałam / zapoznałem się z Regulaminem Kursu i jednocześnie zobowiązujemy się do jego przestrzegania.

  Oświadczam, że podałam / podałem wszystkie znane mi informacje o Uczestniku kursu, które mogą pomóc w zapewnieniu mu właściwej opieki.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałam /em poinformowana /y, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Edukacji i Rozwoju Justyna Skowrońska-Ciołek z siedzibą we Wrocławiu, ul. Vivaldiego 4/2, 52-129 Wrocław.