Przygotowania trwają

Już 1 września 2020 otworzymy nasz kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.
Nadchodzący rok szkolny będzie wyzwaniem dla siódmoklasistów. Będzie to czas przygotowania do egzaminu. Siły witalne młodych ludzi skupią się  na nauce i zdobywaniu wiedzy. Biologia i JA wychodzi im naprzeciw proponując ciekawy, doświadczalny sposób powtórzenia i utrwalenia wiadomości z zakresu klas 5-8. Więcej znajdziesz w zakładce Kurs ósmoklasisty.

Ale to nie jedyna propozycja dla uczniów szkoły podstawowej. Zapraszamy wszystkich miłośników biologii na kurs rozwijający zainteresowanie tą niezwykłą dziedziną nauki. W czasie jego trwania będziecie mogli spotkać się z wieloma żywymi przedstawicielami królestwa roślin i zwierząt, zgłębić tajniki mikroskopowania, czy doświadczalnie sprawdzić, co kryje wasze jedzenie. Po więcej zapraszamy do zakładki Kurs z biologii.

Ci którzy na co dzień uczą się w domu również mogą znaleźć coś dla siebie w naszej ofercie. Odwiedźcie zakładkę Edukacja domowa i odkryjcie, że nauka przyrody i biologii to przede wszystkim doświadczenie.

Przed dziećmi i młodzieżą czas wakacji. Ale nam nie w głowie odpoczywanie! Przygotowania do września trwają. Tworzymy i wdrażamy szereg pomysłów, aby móc przekazać Wam wiedzę i nasze doświadczenia już od 1 września.